Řada Trudi Baby Nature

Je pro vás zdravý životní styl na každodenním pořádku? Jste duší ekolog a zajímáte se o to, jak nejlépe ochránit naši planetu? Upřednostňujete používání přírodních kosmetických výrobků? Hledáte v péči o své děťátko to nejlepší a nechcete slevovat ve srovnání s ostatní kosmetikou? Pokyvujete - li nyní souhlasně hlavou, našli jsme vás - toho pravého zákazníka pro naši řadu Trudi Baby Nature. A na čem naši nabídku stavíme?

Začneme možná trochu netradičně. Vyložíme totiž rovnou karty na stůl a prozradíme, co výrobky této řady neobsahují. Pevně věříme, že pro vás jsou tyto informace tím nejpodstatnějším.

  • Žádné petrochemické deriváty jako jsou vazelína, tekutý parafín, polydecen, ozokerit, atd.
  • Žádné silikony, ethoxyláty a akryláty
  • Žádné parabeny a konzervanty
  • Žádné syntetické přísady jako jsou EDTA, BHA, BHT, atd.
  • Žádné potenciální alergeny v parfémech
  • Žádné GMO (geneticky modifikované organizmy)

S potěšením oznamujeme, že k výrobě této řady jsme přistoupili přesně naopak. Jako obsah všech produktů řady Trudi Baby Nature jsme zvolili množství přírodních surovin. A které to jsou? Pojďte si je prohlédnout spolu s námi.

Naklíčená hnědá rýže (z biologického zemědělství)

Naklíčená hnědá rýže (z biologického zemědělství)
Její složení je velmi podobné mateřskému mléku. Má regenerační, uklidňující a uzdravující kosmetické vlastnosti. Zajišťuje zdravou a vyváženou "výživu" pro citlivou dětskou pokožku.

Výběr "dermo-aktivních" cukrů

Výběr "dermo-aktivních" cukrů
Použili jsme inovativní kosmetické postupy, kterými jsme pokryli zvýšené požadavky dětské pokožky na jemnost a účinnost.

Kosmetické synergie

Synergie másel, olejů a směsí
Podstatou kosmetických produktů Trudi Baby je synergické působení rostlinných másel, přírodních vosků, vzácných rostlinných olejů, přírodních šťáv a drcených směsí.